Версій пожежі у реанімації Косівської лікарні декілька: не виключають несправність кисневої апаратури

 • Слідство розглядає декілька версій виникнення пожежі у відділенні реанімації Косівської міської лікарні на Івано-Франківщині, де загинуло четверо осіб.

  Зокрема, не виключають несправність кисневої апаратури. Про це розповів т.в.о керівника ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Ігор Оксентюк в ефірі одного з українських телеканалів, пише УНН.

  “Вибуху не було. Можливо, це несправність кисневої апаратури, але і цього мало. Повинно було бути джерело запалювання. Можливо, стороннє занесення вогню. Слідство розглядає декілька версій. Я думаю, людський фактор. Пропуск кисню і можливо хтось запалив свічку, сигарету”, — розповів Оксентюк.

  Нагадаємо, 28 грудня, о 21:22 у Косові, у чотириповерховій будівлі міської лікарні на першому поверсі в палаті реанімаційного відділення виникла пожежа.

  За даними управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, на місці пожежі – у палаті реанімації – виявили тіла двох загиблих осіб (1945 р.н. та 1942 р.н.), в анатомічному відділенні лікарні – ще тіла двох осіб (1945 р.н. та 1963 р.н.), причина смерті яких встановлюється.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!