“Це п’ята колона СРСР”, – прикарпатські депутати про виступ Рабіновича у ВРУ

Сьогодні, 6 лютого, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їх сімей

Депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович обурився виступом з трибуни ВРУ нардепа Вадима Рабіновича, який ображав померлого бійця дивізії “Галичина” Михайла Мулика.

“Прикро, що не знайшлося в ВРУ депутата-прикарпатця, який би підійшов до Рабіновича і по-чоловічому йому відповів, хто такі Січові стрільці і за що вони боролися”, – сказав Сенатович.

Він запропонував напрацювати текст звернення до нардепів із Прикарпаття, яке ті б могли озвучити у Верховній Раді. Комісія підтримала цю ідею.

“Дуже помилково досі тримати в головах “совєтську” пропаганду. Дивізію “Галичина” досі плутають з німецькими загонами СС, але це не так – вони захищали нашу землю. А Рабінович – це та п’ята колона, яка досі підтримує СРСР та його ідеї”, – сказала Наталія Чаплинська, голова комісії.

На захист Михайла Мулика стала і народна депутатка України Оксана Савчук.

“Неможливо мовчати, коли з трибуни Верховної Ради принижують ім‘я Михайла Мулика – людини, яка боролася за незалежність України. Українофоб Рабінович з Опозиційного блоку в нашій словесній перепалці назвав фашистами всіх, хто вважає дивізійників героями і борцями. Маємо в парламенті п’яту колону Москви”, – написала Савчук.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!