Турчинов пригрозив розслідуванням і санкціями для ЗМІ за “трансляції з ДНР”

 • Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що ініціюватиме розслідування та відповідне запровадження санкцій щодо українських електронних ЗМІ, які 9 травня вели пряму трансляцію “військового параду” з окупованого Донецьку під заголовком “Трансляція з ДНР”.

  Про це йдеться у заяві Турчинова від 9 травня, повідомляє прес-служба Рада нацбезпеки і оборони України.

  За словами Турчинова, з відповідним листом він вже звернувся до СБУ.

  “Звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію “святкування” окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку”, – заявив він.

  Турчинов зазначив, що в даному випадку  можна говорити “про цілком конкретний злочин – популяризацію терористичної організації”.

  “Адекватна протидія інформаційній агресії – необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. … У цьому випадку не йдеться про свободу слова. Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні”, –  зауважив секретар РНБО.

  Він нагадав, що у Німеччині та Франції “розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам – у відповідь на російську інформаційну та пропагандистську агресію”.

  “Зважаючи, що Україна перебуває на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства”, – заявив Турчинов.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!