ЗМІ: Між Британією і РФ діє секретний переговорний канал

 • Обговорення з росіянами в основному стосувалися проблем безпеки.

  Британські офіційні особи протягом останніх 18 місяців вели переговори з ключовими представниками Кремля щодо глобальної безпеки на тлі агресії РФ проти України. 

  Про це, як пише “Європейська правда“, повідомила британська газета і. 

  Ці таємні зустрічі відбувалися у різних місцях, таких як Відень і Нью-Йорк, та були частиною закулісних дипломатичних зусиль Лондона. 

  Обговорення з росіянами в основному стосувалися проблем безпеки, що впливають як на Велику Британію, так і на міжнародне співтовариство, та включали такі теми, як дефіцит зерна і ядерна безпека. 

  Але Британія на цих зустрічах не вела активних мирних переговорів, спрямованих на дипломатичне врегулювання війни в Україні, запевнив британський дипломат, який обіймає високу посаду та брав участь у деяких з цих розмов.

  “Ми підтримуємо контакт і вважаємо, що дуже важливо підтримувати відкритий діалог під час війни в Україні… Ми жодним чином не ділимо країну на частини і не укладаємо мирні угоди від чийогось імені, але життєво важливо тримати цю лінію контакту відкритою”, – сказав він.

 • Представник Міністерства закордонних справ Британії підтвердив виданню, що зустрічі з російськими посадовцями справді відбувалися, але тільки тоді, коли вони вважалися “абсолютно необхідними”. 

  Речник також відкинув будь-які твердження про те, що ці дискусії мали на меті служити переговорами про припинення війни в Україні, вважаючи такі твердження “неправдоподібними і неточними”.

  Читайте також: ЗСУ ліквідували вже понад 275 000 окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!