У Білоберізькій ОТГ придбали новий сміттєвоз

 • Білоберізька об’єднана територіальна громада отримала новий сміттєвоз DAF CF 85 460. Майже мільйон гривень виділили з обласного фонду охорони навколишнього середовища на придбання вантажного автомобіля.

  Про це повідомив голова громади Дмитро Іванюк, інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

  За його словами, спецавтамобіль обслуговуватиме не лише територію громади, а й  прилеглі села Верховинщини.

  «Проблема вивозу сміття на Верховинщині посідає чи не найважливіше місце. У районі велика протяжність між населеними пунктами. Підприємство, котре займається транспортуванням сміття у селищі Верховина, на жаль, не може забезпечити вивезення ТПВ з усіх сіл району. Тому завдяки обласній програмі громада змогла закупити новий сміттєвоз. Його вартість становить близько мільйона гривень. Вантажний автомобіль вже передали на баланс Білоберізького комунального підприємства», — наголосив Дмитро Іванюк.

  Дмитро Іванюк додав, що за підтримки Програми «Dobre» для громади вже невдовзі планують придбати 63 контейнери та звести 21 майданчик із сортуванням сміття. Посадовець переконаний, що таким чином можна буде мінімізувати ризики екологічних небезпек у гірських населених пунктах.

  З-поміж іншого, Дмитро Іванюк зазначив, що завдяки децентралізації з’являються нові можливості та шляхи вирішення проблем із ТПВ. Він нагадав, що його громада вже уклала договір про Міжмуніципальним співробітництвом з Усть-Путильською ОТГ Чернівецької області щодо напрацювання спільних кроків.

  «Обопільна діяльність між громадами сприятиме вирішенню проблем зі сміттям», — резюмував Дмитро Іванюк.

  Нагадаємо, У Рибному на полігоні уже захоронено два мільйони тонн сміття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!