У Дубівській ОТГ відбулась перша сесія

 • Стартували консультаційні візити радників Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» до новостворених ОТГ області. Першою цьогоріч відвідали Дубівську громаду Рожнятівського району, у якій наприкінці грудня минулого року відбулися перші вибори.

  За участю радника з питань децентралізації та місцевого самоврядування Максима Чопея та радниці з питань муніципальних фінансів та управління Оксани Швець відбулась зустріч з головою Дубівської громади Олександром Мухаром та знайомство з представниками депутатського корпусу.

  У рамках консультацій були напрацьовані окремі проекти рішень першої сесії, які забезпечують належний перехід від роботи сільських рад до роботи об’єднаної територіальної громади. А також мова йшла про бюджетні питання, які виникають в новоутвореній ОТГ.

  Того ж дня відбулась і перша сесія новообраної ради Дубівської ОТГ, під час якої голова і депутати прийняли присягу. Окрім того, ухвалили низку рішень щодо складу виконавчого комітету, структури виконавчих органів Дубівської ОТГ, затвердили регламент і трансферти для передачі з сільських рад.

  «Регіональний офіс U-LEAD продовжує допомагати об’єднаним громадам, в тому числі і новоствореним, скористатися можливостями, запропонованими реформами децентралізації та регіональної політики, а також забезпечити потреби їхніх громадян», – зазначив, підсумовуючи візит, керівник Івано-Франківського регіонального офісу Руслан Панасюк.

  Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

  Новостворені ОТГ на Прикарпатті, вибори у яких відбулись 22 грудня минулого року, отримають консультаційну підтримку експертного середовища.

  Нагадаємо, До Франківської ОТГ приєднаються ще два села

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!