У Франківську атовець та керівник поліції наполягають на своїх версіях конфлікту

В Івано-Франківську трапився конфлікт за участю бійця АТО Івана Чайковського та патрульною поліцією і її очільником Дмитром Міхальцем.

З цього приводу сьогодні, 9 вересня, відбулася прес-конференція, яка викликала чималий ажіотаж. Модератор, ветеран АТО Андрій Фармуга закликав усіх висловлюватись без емоцій та зазначив, що ця ситуація не вигідна нікому.

14248836_1075286665882840_517356894_n

Учасник АТО, який пройшов Іловайський котел розповів свою версію подій. У понеділок він пішов на оформлення перегрупи, а також у пенсійний фонд. На вул. Січових Стрільців він зупинився на парковці на кілька хвилин. Коли повернувся, то працівники патрульної поліції сказали, що він не правильно припаркувався.

«Я припаркувався ще згідно старої розмітки. Я просив не складати на мене протокол та усно попередити. Однак він включив камеру та почав пояснювати мені мої права та обов’язки і складав протокол. Мене це трошки обурило, я сів у свій автомобіль і таким чином спілкувався з ними. Я не заперечую, що в машині спілкувався з ними і трохи нецензурно висловлювався. Я запитав, чи вони записали мої дані. Коли отримав ствердну відповідь, то увімкнув задню передачу і хотів виїхати. Вони сказали, що ще не закінчили складати протокол. Після цього приїхали ще кілька екіпажів патрульної. Мене освідчили на алкоголь, але не виявили його», – розповідає атовець.

Проте на наступний день він побачив, що патрульні у протоколі вказали неправильний дорожній знак – замість зони паркування вказали зона стоянки. Відтак Іван пішов до керівництва патрульної поліції, щоб вказати їм на помилку. Зранку він попередив начальника, що зайде до нього. За його словами, керівник поліції посміявся з того, що він розповідав.

«Я запитав його, чи він хоч знає, як той знак називається. Він не відповів. Комбат також не відповіла на це запитання. Тоді я запитався, як вони можуть керувати поліцією. Я сказав до комбата, що він не поважає учасників АТО. В той момент Дмитро Міхалець зловив мене ззаду і кинув до підлоги. Я чекав день, що він вибачиться», – продовжив Іван Чайковський.

https://youtu.be/9q2nsmsJzcg

Дмитро Міхалець розповів, що 6 вересня до нього звернувся Іван Чайковський. «Пан Іван почав емоційно розповідати, наголосив, що він інвалід АТО. На що отримав відповідь, що перед законом всі рівні і не потрібно спекулювати. Ніхто над ним не насміхався. Він дістав телефон і почав показувати щось. Далі дістав своє посвідчення, знову наголосив. що він інвалід війни та кинув у мене. Я попросив його покинути кабінет. Реакції не було. Я встав з-за стола і ще раз попросив. Реакції знову не було. Я підійшов, вивів його за руку і сказав, або ви самі покидаєте кабінет, або ми вас виводимо. Він сказав, що сам покине. Зібравши документи, він покинув кабінет. Ніхто фізичної сили до нього не застосовував», – наголосив Міхалець.

За його словами, за дверима перебували працівники поліції, які також чули, що він поводився агресивно і що сам вийшов з кабінету. Міхалець акцентував, що пану Івану пояснили процедуру оскарження постанови. «Дійсно в цій постанові була помилка. Добре, що пан Іван визнав, що він порушив», – акцентував він.

Нагадаємо, Міська Асоціація учасників АТО вимагає публічного розслідування конфлікту Міхальця з Чайковським.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!