У Франківську Лазуткін читав про любов і війну

Сьогодні, 8 вересня, у рамках всеукраїнського літературного фестивалю “Мовою Серця” в Івано-Франківську відбулася зустріч молоді з поетом та журналістом Дмитром Лазуткіним.

На фестивалі любовної лірики автор зачитав вірші, які увійдуть до нової збірки – серед рядків, які звучали в аудиторії говорили і про кохання, і про війну:

“Є вірші з “Червоної книги”, а також вірші з нової книги, яка вийде у 2018 році, поки навіть назву тримаємо у секреті. Хочеться також відкритої розмови, я не часто буваю у Франківську, але хочу спілкуватися з людьми, які читають поезію і переконатися, що такі люди ще є”,- розповів автор.

Поет відповідав на питання, читав про любов, жартував та розповідав історії створення тих чи інших текстів, написаний не лише для дівчат і не лише про кохання.

Серед зачитаних були також вірші, написані під враженням від поїздок на Схід.

“Поезія, слово, метафора і потужний образ – він так чи інакше формує меседж який з’являється у суспільства. Студентки 2-3 курсу це, звісно, більш вдячна аудиторія, але це не означає що аудиторія суто молодіжна і суто жіноча”,- розповів Дмитро Лазуткін.

Нагадаємо, Понад 100 учасників приїдуть до Івано-Франківська на фестиваль “Мовою серця”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!