Присвята бійцю полку «Азов» Юрію Лисоконю: у Бурштинському ліцеї №3 відбулась презентація збірки поезій «Ти живеш»

 • Книгу авторка вважає особливою.

  «Це була мрія Юри – видати мою збірку поезій», – одні з перших слів, які прозвучали з уст вчительки Бурштинського ліцею Наталії Угрин-Лисоконь. Вона – дружина воїна «Азову», який, за повідомленням командування, загинув торік у травні на Азовсталі, пише «Галицький кореспондент».

  Назва збірки «Ти живеш» – особлива. Адже донині пані Наталія щиро вірить, що чоловік живий, оскільки його тіла вона так і не отримала, та й ніхто з побратимів не бачив. Що сталося насправді – невідомо. Жевріє надія, що Юрій Лисоконь у полоні.

  Чоловік Наталії Угрин-Лисоконь – справжній патріот своєї країни і вчинити по-іншому – не піти на фронт – він не міг, адже чимало членів його родини були колись воїнами УПА. Сам Юрій, крім того, що був кінологом і снайпером, допомагав видавати газету полку «Азов» – «Чорне сонце».

  Чимало людей завітало на презентацію, щоб привітати пані Наталію з дебютом, зокрема побратим Юрія Лисоконя на псевдо «Оберіг» Володимир Михайленко й уродженка Бурштина, письменниця Оксана Кузів, яка через глибоку філософію віршів назвала Наталію Угрин-Лисоконь новою поетичною зіркою не лише Бурштина, а й України.

  За фінансової допомоги небайдужих людей мрію Юрія Лисоконя втілила в життя директорка Бурштинського ліцею №3 Руслана Лащ, яка виступила ініціатором видання збірки «Ти живеш». Тож вкінці заходу кожен присутній мав змогу отримати в подарунок збірочку віршів із автографом авторки.

 • Юлія МАРЦІНІВ

  Читайте також: Із творами про війну прикарпатка перемогла у двох номінаціях на конкурсі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!