У Франківську облаштовують двір на Вовчинецькій та Стуса

 • В Івано-Франківську за кошти міського бюджету здійснюється комплексний благоустрій двору на вулицях Вовчинецька 194В та Стуса 7, 9, 11. Підрядна організація на замовлення Управління капітального будівництва проводить роботи впродовж трьох років, адже двір є одним із найбільших у місті і тому ремонт був поділений на два етапи.

  З ініціативи депутата округу Віктора Синишина у дворі встановили дитячий майданчик. А в перспективі та спільними зусиллями тут планується облаштування спортивної зони і футбольного поля. Адже у дворі в багатоповерхівках проживає багато дітей, які потребують місця для активного відпочинку. Депутат розповідає, що в цьому окрузі проживає активна громада і ремонт здійснили з урахуванням більшості побажань та зауважень від мешканців.

  «Це справді дуже великий двір із багатоквартирними будинками. Здійснення ремонту розбили на два етапи та у дворі робився комплексний благоустрій. Важливо, що провели мережі з водовідведення, щоб передбачити майбутні можливі підтоплення. А також облаштували тротуари, парковку та здійснюється асфальтування дорожнього покриття», – розповідає Віктор Синишин.

  Директор ТОВ Івано-Франківськавтодор Станіслав Ростовцев розповідає, що на сьогодні  розпочали вже асфальтування міжбудинкових проїздів,  а також  частину двору виклали бруківкою. 

  «Працюємо попри всі складнощі та не зовсім сприятливі погодні умови на благо міста!», – каже Станіслав Ростовцев.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків здійснив перевірку стану ремонтних  робіт.

  «Один з найбільших дворів Франківська вже зовсім скоро буде завершений. За сприятливих погодних умов тут вже розпочали асфальтування дороги і незабаром двір буде зданий комплексно. Таким чином ми активно продовжуємо ремонтувати двори міста та робити комфортним Івано-Франківськ!», – коментує міський голова Руслан Марцінків.

  Нагадаємо,у Франківську почали капремонт двору на Хіміків

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!