У Франківську облаштовують благоустрій біля пологового будинку

 •  
  Після початку ремонтних робіт у гінекологічному відділенні Міського перинатального центру у Франківську взялися за благоустрій прилеглої до пологового будинку території.
   
  Про це пише “Галицький кореспондент, посилаючись на очільника Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  У поганому стані, за словами керівниці лікувального закладу Марії Бойко, було дорожнє покриття для в’їзду та виїзду автомобілів швидкої допомоги. 

  “«Швидка» не могла вчасно заїхати, тому ми, власне, поставили завдання облаштувати, по-перше, заїзд для швидкої, по-друге – облаштувати місця для паркування автомобілів. А також облаштувати нижче заїзд до укриття, тобто до нашого підвального приміщення – укриття для наших пацієнток, які можуть там перебувати під час повітряної тривоги. Там є й інші кімнати, палати та виробничі приміщення, треба щоб туди був доступ швидкої допомоги”, – розповідає керівниця Міського перинатального центру Марія Бойко.
   
  Крім того, тут збираються висадити молоді дерева та квітучі кущі. Щоб перед перинатальним центром була не лише парковка, але й зона для відпочинку батьків та дітей. 

  “Нарешті має бути тут благоустрій, це такий комплексний підхід до нашого пологового. Тобто і всередині робляться палати, і ззовні мають бути доїзди, парковки, упорядкування. Ще раніше ми облаштували територію біля поліклініки і парковки, а зараз хочемо зробити заїзди, щоб тут було зручно і люди могли підійти. Також тут плануємо озеленення, лавочки, щоб відвідувачі могли зупинитися, посидіти. Ну і це центральна частина міста, вона теж має упорядковуватись, тому прийняли рішення саме тут робити”, – резюмує міський голова Руслан Марцінків. 
   
  Ремонтні роботи тут розпочали нещодавно, однак ремонтують швидко та якісно, запевнив перший заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук. Покриття, каже, буде міцним та витривалим.

  “Ми поставили умови: товщину бруківки – 8 сантиметрів, яка би витримувала заїзд машин. І також в нас є вимога, яку ми висуваємо фактично на всіх об’єктах – це безшовність. Щоби забезпечувала безперешкодний рух на візках, велосипедах. Робимо звичайний благоустрій: проїзд, пішохідні доріжки, лавочки, висадимо дерева. Ця територія була в дуже жахливому стані, відповідно проводимо благоустрій. Загальний об’єм – трохи більше тисячі квадратів, буде гарно”, – запевняє перший заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук. 
   
  Ремонт за документами мають завершити до 1 червня. Однак, попри великий об’єм робіт, сподіваються швидше. 

  Нагадаємо, в Івано-Франківську перенесли відключення централізованого теплопостачання на теплішу пору

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!