Франківець більше місяця мерз у холодній спальні через комунальників

 • 15 жовтня у Івано-Франківську розпочався опалювальний сезон, але тепло отримали не всі. Частина приміщень в одному з будинків на вулиці Коновальця не опалюється вже більше місяця.

  До редакції “Галицького кореспондента” звернувся франківець Зеновій Парахоняк. З такою проблемою у будинку стикаються не вперше – два роки тому їм також “забули” увімкнути тепло.

  Від початку опалювального сезону в спальні франківця холодні батареї. З цією проблемою він звертався до різних комунальних служб, однак безрезультатно.

   “З початку опалювального сезону ми зверталися в нашу управляючу компанію – МІУК. Вони сказали, що зафіксували нашу проблему,  але й досі все стоїть на місці. Про проблему знають і у СТЕКу , який подає нам тепло. Однак по двох стояках у нашому будинку пустили тепло, а по третьому, в спальні, тепла немає вже більше місяця”, – розповідає чоловік.

  25 жовтня і 20 листопада у квартиру франківця приходили контролери, які зафіксували проблему. Вирішити її не вдалося, бо своїх слюсарів вони не мають, натомість звертаються до підрядних організацій.

  “Ми не знаємо, хто їхні підрядники і що з цим робити. У СТЕКу кажуть – ми тепло подали, а все інше – робота управляючої компанії. МІУК звинувачує своїх підрядників, але ніхто нічого не робить. Два рази дзвонив інженер чи майстер і казали, що завтра прийдуть слюсарі. Однак слюсарів в будинку не було, я питав, тепла все ще немає”, – стверджує Зеновій.

  В комунальному підприємстві “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія” розповіли, що для обслуговування теплових мереж будинків наймають спеціалізовану організацію. Внутрішні мережі цього  будинку обслуговує «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

  “Жителі цього будинку з таким питанням до нас не зверталися. Немає у нашій базі і звернення від цього мешканця.  Або людина говорить неправду, або звертались не сюди”, – повідомив директор КП “МІУК” Мирон Джус.

  Також керівник припустив, що причина проблеми у відсутності сусідів зверху, через це неможливо спустити повітря.

 • “Якщо сусідів зверху нема, зрозумійте, ніхто їм двері ламати не буде. Якщо проблема в цьому, то вони повинні якось домовлятися. Я ще не знаю всієї ситуації, завтра зв’яжемось з підрядною організацією і будемо з’ясовувати, що там робиться”, – додав пан Мирон.

  В Теплокомуненерго, яким так само нічого не відомо, сказали, що до них ніяких заяв не надходило і вони про це вперше чують.

  Наступного дня після численних телефонних дзвінків проблему із опаленням частини квартир вдалося вирішити.

  “Батареї аж киплять”, – каже франківець.

  Нагадаємо, Зима близько: Як українці готуються до опалювального сезону

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!