Спиртне, жебраки, сміття: калуські муніципали відзвітували про роботу

 • 16 лютого на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний проінформував про роботу інспекції за останній тиждень.

  Зокрема, інспектори з охорони громадського порядку у звичному режимі проводили патрулювання вулицями міста та забезпечували порядок під час масових заходів.

  За словами Михайла Костельного, за тиждень інспектори виявили і припинили 13 випадків розпивання спиртних напоїв в громадських місцях (попереднього тижня — всього 6), 43 випадки торгівлі з рук (попереднього тижня — 24) та сім випадків жебракування (попереднього тижня — 4), інформують “Вікна”.

  Провели 71 профілактичну бесіду щодо недопущення порушення громадського порядку.

  Щодо роботи інспекторів сектору благоустрою, то за останній тиждень вони зробили 19 зауважень, склали 13 приписів (минулого тижня — 15 приписів) і 15 актів обстеження території (минулого тижня — 7 актів). Також склали три протоколи про адміністративне правопорушення.

  Цього тижня інспектори звернули увагу на майданчик перед торговим центром «Ювілейний» на вул. Хмельницького, де провели перевірку та склали два приписи за захаращення території.

  Також начальник відділу муніципальної інспекції повідомив, що отримав повідомлення від Галицького деканату римо-католицької церкви: вони починають капітальний ремонт занедбаної будівлі плебанії на вул. Івана Франка, 8 у Калуші.

  Інспектори з паркування за порушення правил стоянки і паркування, зафіксованих у режимі фото- і відеозйомки за тиждень склали 89 адміністративних матеріалів (попереднього тижня — 76).  З початку лютого, станом на 16 число, порушники правил паркування сплатили до міського бюджету понад 28,7 тис. гривень штрафів, а за півтора місяця з початку року — майже 93,8 тис. гривень штрафів.

  Як повідомив Михайло Костельний, наступного тижня працівники відділу муніципальної інспекції будуть проходити навчання у територіальній обороні.

  Читайте також: Поки франківські муніципали допомагали побитому чоловікові, патрульні знайшли у його товариша наркотики

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!