“Враховуючи це, хочемо нагадати власникам собак, що Івано-Франківський меморіальний сквер – це не просто «парк для відпочинку», це місце, де поховані Герої, які віддали своє життя за Україну. І вигул там домашніх улюбленців суперечить, як мінімум, етичним нормам. Наші працівники на місці здійснюють регулярні патрулювання й поки проводять профілактичні бесіди з власниками собак. Проте якщо це не дасть результату, то таких осіб притягуватимуть до відповідальності”, – йдеться в повідомлені.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/299992858_370104098621269_2025665288677407704_n.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/299905371_370104148621264_2069178847751141965_n.jpg)