У Франківську покажуть виставу “Чоловік моєї дружини”

 • 28 березня на сцені франківського драмтеатру буде чергова прем’єра ― комедія хорватського драматурга Міро Гарвана «Чоловік моєї дружини».

  Балканські пристрасті, море сміху і надзвичайне зіркове тріо – Олеся Жураківська, Володимир Горянський та Дмитро Лалєнков – у найгучнішій театральній прем’єрі року! Весна, кохання і… любовний трикутник!

  Тільки уявіть: ви готуєте обід, прибираєте. І все це з особливим натхненням у зв’язку із приїздом вашої коханої. Аж раптом у двері дзвонить незнайомий чоловік, який видає себе за родича вашої другої половинки. Тільки от чомусь про його існування ви довідалися вперше… А незабаром з’ясовується, що цей незнайомець – ЧОЛОВІК ВАШОЇ ДРУЖИНИ!

  За сюжетом, майже 5 років двоє чоловіків вважають своєю дружиною одну і ту саму жінку. У сучасному світі, де панує рівноправ’я статей, жінки стають лицарями, а чоловіки втрачають чоловічі риси, стають м’якими і жіночними. Ця п’єса ― не класичний трикутник: чоловік і дві нещасні жінки.

  У «Чоловікові моєї дружини» – одна жінка-мачо на двох абсолютно нещасних чоловіків. Кого вона вибере: інтелігента чи безкомпромісного шибайголову? Вибір непростий, а проте він таки є! За щастя треба боротися, іноді до останнього суперника! Як зберегти чоловіче щастя – у глибокій комедії «Чоловік моєї дружини». Комедія «Чоловік моєї дружини» – це чудовий спосіб забути про усі клопоти і спробувати дізнатися, де ж воно, сімейне щастя.

  Режисер постановки – заслужений артист України Валерій Астахов. Художній керівник – народний артист України Євгеній Паперний. Продюсер – Олег Шпанчук.

  Прем’єра ― у понеділок, 28 березня о 19:00. Вистава йтиме українською мовою!

  Квитки можна придбати за посиланням: https://goo.gl/4hTcLV

  Сторінка події на FB: facebook.com/events/580146578997355

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!