У Франківську помер професор одного з вишів

 • Колектив Кафедра дизайну і теорії мистецтва ПНУ висловлює щирі співчуття з приводу смерті кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України, члена спілки дизайнерів України, професора Шумеги Станіслава Степановича.

  Шумега Станіслав Степанович був першим завідувачем кафедри дизайну, яку очолював з 1999 по 2009 рр.

  Народився 8 лютого 1934 року в Монастириському районі Тернопільської області. Після закінчення Львівського лісотехнічного інституту трудову діяльність розпочав з 1959 року у вищому професійному училищі № 3 викладачем технології та конструювання художніх меблів, а з 1977 року – заступник директора по навчально-виробничій роботі в цьому ж училищі, одночасно працюючи за сумісництвом асистентом кафедри образотворчого мистецтва, графіки та художньої праці Івано-Франківського педагогічного інституту імені Василя Стефаника.
  З 1991 році – доцент кафедри графіки і декоративно-прикладного мистецтва.
  З травня 1993 року – доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва художнього факультету Прикарпатського університету.
  В травні 1999 року переведений на посаду професора і призначений завідувачем кафедри образотворчого мистецтва і дизайну.
  З 2005 року – завідувач кафедри дизайну художнього факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  Панахида відбудеться 5 листопада (неділя) о 14.00 год. у Будинку скорботи (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3).

 • Похорон відбудеться 6 листопада (понеділок) об 11.00 год. у Будинку скорботи (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3).

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!