У Франківську представників ОТГ навчали особливостям підготовки проектів

  • Учора в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», провели тематичний семінар з актуальних питань підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. Участь у семінарі взяв заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.

    Радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігор Мельничук, відкриваючи семінар, наголошував на важливості підготовки таких програм. Він розповів про ідеї проектів, які можуть бути подані ОТГ на фінансування з коштів ДФРР та коштів інфраструктурної субвенції. Разом з тим, експерт особливо наголошував на регіональних особливостях підготовки таких проектів, а також ознайомив присутніх із найбільш поширеними труднощами використання субвенції у минулому році.

    «Основною метою навчання є обмін знаннями та практичних досвідом у сфері підготовки проектів до ДФРР», — підкреслив Ігор Мельничук.

    Марія Баран, радник з питань муніципальних послуг ІФ ЦРМС, акцентувала увагу присутніх на нормативно-правовій базі використання субвенції на формування інфраструктури ОТГ у поточному році.

    Зі свого боку, начальник відділу розробки та супроводу регіональних програм управління регіонального розвитку ОДА Лариса Зикова спільно із радником з питань просторового планування та управління ресурсами ІФ ЦРМС Тетяною Данилів розповіли слухачам про порядок підготовки, подання, затвердження, а також впровадження проектів.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!