В Івано-Франківську розповіли про права людей та їх порушення

 • Сьогодні, 1 липня, в Івано-Франківську презентували результати роботи регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини.

  Як розповіла Людмила Непийвода, регіональна представниця Уповноваженого в Івано-Франківській області, першочерговим правом українця є право на життя – і це право вже п’ять років поспіль порушується ззовні. Мова йде про анексію Криму Росією та окупацію Донбасу.

  У першому півріччі 2019-го року на розгляді регіонального представництва перебувало 90 скарг людей щодо порушення їх прав. Ще 128 осіб прийняли у громадській приймальні омбудсмена.

  “Ніщо не може бути причиною обмеження базових прав і свобод людини. Якщо такі випадки є, то з ними не можна миритися – треба боротися за свої права, це дуже важливо. Найчастіше у нас люди скаржаться щодо порушення їх права на належний і своєчасний розгляд судових позовів”, – сказала Світлана Дем’янчук, регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області.

  При розгляді звернень прикарпатців було проведено 14 виїзних перевірок, а також відкрито 11 проваджень у справах про порушення прав і свобод людини. Крім того, регіональне представництво Уповноваженого моніторить судові справи та проводить правоосвітні заходи.

 • Нагадаємо, Франківців закликали займатись коханням, а не насильством 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!