У Калуші на комісію, яка перевіряє перевезення, не пускають ні перевізників, ні громадськість

Зараз у Калуші триває засідання комісії, яка була створена розпорядженням міського голови і перевіряє перевезення у місті. Із засідання комісії «попросили» всіх, хто не входить до її складу. Зокрема — і перевізників та представників громади, пишуть “Вікна”.

 Нагадаємо, у Калуші розпорядженням міського голови створена комісія з представників влади та громадських активістів, яка розпочала перевіряти маршрутки, що здійснюють перевезення у місті. Впродовж декількох днів комісія вибірково проїхалася кількома маршрутами та порахувала всіх пасажирів. Таким чином, хочуть визначити реальний пасажиропотік на кожному напрямку.

Учасниками перемовин фактично є чотири сторони: пенсіонери, які вимагають, щоб їх возили безкоштовно; кілька активістів, які наполягають на необхідності перевірити доцільність підвищення проїзду у калуських маршрутках; влада, яка категорично проти ініціативи перших та, в принципі, не блокує роботу других; і перевізники, які зацікавлені у якнайшвидшому вирішенні проблеми та підвищенні вартості проїзду.

Зараз триває третє засідання комісії, на якому зачитують звіт щодо виконаної за майже два тижні роботи.

Із засідання комісії «попросили» усіх, хто не є членом комісії, зокрема — і перевізників.

Під час другого засідання комісії були присутні усі охочі. Тоді зібралося чимало людей, а засідання комісії перетворилося на з’ясовування стосунків та взаємозвинувачення.

Нагадаємо, На Прикарпатті пільговикам перестали продавати квитки на міжміські перевезення

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!