У Reikartz Парк Готелі в Івано-Франківську відбулася зустріч «Reikartz – надійний партнер»

 • Нещодавно у Reikartz Парк Готелі в Івано-Франківську відбулася зустріч «Reikartz – надійний партнер» в рамках проєкту «День Reikartz» (вул. Мазепи, 146). Такі зустрічі проходять в 14 містах України на базі готелів мережі. Заходи орієнтовані як на студентів, які мріють потрапити в готельну індустрію, так і на поточних і майбутніх ділових партнерів, які розвивають свій бізнес за допомогою Reikartz.

  Національна мережа Reikartz налічує понад 40 готелів в Україні та за кордоном і готова до розширення. До співпраці запрошують відпочинкові заклади, які самостійно працюють на ринку або ж знаходяться на стадії будівництва чи реконструкції.

  Дмитро Семків, заступник операційного директора мережі готелів Reikartz: «В нас є архітектурне бюро, яке займається плануванням, вже маємо досвід будівництва готелів з нуля – від фундаменту до запуску. Крім того, ми беремо готелі, в яких проводимо реконструкцію згідно з нашими планами й стандартами. Потім запроваджуємо наші стандарти, навчаємо персонал, і це вигідно, тому що бізнес не стоїть на місці».

  Мережа готелів Reikartz розвиває в Україні бізнес-напрям, а також курортний. Це дозволяє організувати хороший відпочинок для гостей та позиціонувати Україну як новий туристичний напрям для іноземців. На Прикарпатті цей сегмент представлений готелями в Яремче та в Івано-Франківську. Затишні номери, смачна кухня та уважний персонал. Все це зробить перебування мандрівників справді незабутнім та приємним.

  Христина Кагуй, керівник відділу активних продажів мережі готелів Reikartz: «Це один з проєктів, який втілювався декілька років. І наразі, буквально декілька років тому, ми відкрили додаткові оновлені номери, котрі абсолютно і повністю показують нам який Reikartz і як тут бути гостем. Можемо багато розповідати про гарний номер, як смачно в наших ресторанах, але я думаю, що ми всі погодимося з думкою, що найкраще – спробувати це все на собі».

  Ще однією темою заходу була «Кар’єра і навчання разом з Reikartz». Для студентів університетів і професійно-технічних закладів Івано-Франківська провели екскурсію готелем та розповіли, що саме тут вони можуть знайти роботу своєї мрії.

 • Детальніше у сюжеті 402 каналу:

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!