У селі Вовчинець на Надрічну звозять будівельне сміття, – “Муніципальна варта” (ФОТО/ВІДЕО)

Днями працівники КП “Муніципальна варта” повідомили, що на вулицю Надрічна на території села Вовчинець масово звозять будівельне сміття.

В.о. начальника екологічної безпеки КП «Муніципальна варта» Микола Ванченко розповідає, що позаду ринку «Анатоль» підприємці, зокрема забудівники, постійно звозять будівельне сміття. За словами пана Миколи, на цю ділянку мали б везти тільки чорнозем або піщано-гравійну суміш, але викидають там і цеглу, бетон, побутові та будівельні відходи.

«Тут все є. Спочатку привозять три машини сміття, а потім присипають це землею», – наголошує Микола Ванченко.

Сміттєзвалище знаходиться біля річки Бистриця, саме тому вартові попереджають: під час повені вода може змити це сміття. На місце події вони неодноразово викликали поліцію та складали протоколи, проте відходи продовжують звозити.

Натомість голова села Вовчинець Михайло Назар каже, що проблеми із сміттям ніякої немає. Мовляв, вони за копійки будують дамбу і захищають людей від повені.

«Там сміття немає, хоча є бетон і бита цегла. Це ніколи не було проблемою», – пояснює пан Михайло та додає, що територія знаходиться під охороною. Мовляв, там поставили шлагбаум і є людина, яка постійно контролює ситуацію.

«Я казав, що якщо там бачать машину з сміттям, то її треба штрафувати. Я теж проти сміття, воно нам не потрібне», – пояснює сільський голова.

До теми: Франківці хочуть перенести контейнерний майданчик, який стоїть у них «під вікнами»

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!