У відділенні передчасно народжених дітей обласної лікарні освятили статую Богородиці (ФОТО)

 • Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відвідав матерів, дітей та медичний персонал Івано-Франківського обласного перинатального центру, а саме відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей.

  Митрополит Володимир зі своїм благословенням відвідав лікарняні палати та освятив Статую Богородиці – Матері Марії з дитятком Ісусом, інформує пресслужба Архієпархії.

  В освяченні взяли участь священники-капелани лікарень, що поблизу парафії Різдва Пресвятої Богородиці та члени Християнського Руху «За життя».

  Владика Володимир наголосив на тому, що ті найменші, які приходять у земне життя — є нашим майбутнім.

  «Коли Христос зійшов на землю до нас – людей та воплотився з Діви Марії, якраз хотів піднести до святості народження. Щоб показати, що у цьому світі сім’я – це найдорожче. Тільки сім’я дарує майбутнє для людства», – розповів Митрополит.

  На завершення Владика Володимир благословив усіх присутніх та попросив у Богородиці ласки Її опіки та любові. 

  Ідея та ініціатива спорудження скульптури належить Християнському руху «За життя». Постать Богородиці з Дитятком є авторською роботою (висотою 160 см) скульптора Ігора Семака. 

  Додамо, що відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей зараз налічує 30-40 матерів з немовлятами.

  До теми: У храмі на Прикарпатті освятили новий престіл та вервицю (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!