У храмі на Прикарпатті освятили новий престіл та вервицю (ФОТО)

 • У неділю, 16 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом завітав на парафію Чесного і Животворного Хреста Господнього, що у селі Хохонів колишнього Галицького району.

  З цієї нагоди Владика Володимир освятив престіл та стаціонарну вервицю навколо храму, інформують в Архієпархії УГКЦ.

  Освятивши престіл, Митрополит розпочав Архієрейську Божественну Літургію, на якій Владиці співслужили численні отці Більшівцівського протопресвітеріату.

  Архієрей звернув увагу на те, що жінки-мироносиці були першими провідниками Христового Воскресіння, адже Ісус винагородив їхню любов, жертву і посвяту. За його словами, саме жінки стали героїнями під час Страстей Христових і постійно перебували біля Гробу Спасителя.

  «Звернімо увагу на слова небесного посланця «Ви шукаєте Ісуса Назарянина, розп’ятого. Він воскрес, його нема тут. Ось місце, де його були поклали» (Мр. 16, 6). Ви шукажте Ісуса в гробі! Його немає в гробі! Гріб порожній! Христос Воскрес! Він живе! Він – Цар і Господь і його царюванню не буде кінця!» – наголосив проповідник.

  Після служби Божої, наприкінці свого візиту Архієрей освятив стаціонарну вервицю, розміщену навколо храму. Освячення супроводжувалося спільною ходою усіх священнослужителів та вірян.

  До теми:  У франківському храмі освятили хресну дорогу (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!