У Витвицькій громаді визначилися з пріоритетами розвитку

 • У Витвицькій ОТГ під час чергового засідання робочої групи з питань підготовки Стратегії розвитку громади, яка здійснюється за підтримки Програми U-LEAD з Європою, визначилися із місією громади та стратегічними цілями розвитку.

  Робоча група з розробки Стратегії розвитку після понад піврічного циклу роботи разом з радником Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Ігорем Мельничуком запропонувала два стратегічні напрямки розвитку Витвицької ОТГ. Серед основних цілей – розвиток туристичного потенціалу та підприємницької активності громади, а також формування сприятливого для життя середовища.

  «На підставі проведених опитувань та зібраної спільно з робочою групою інформації були визначені два пріоритети як стратегічні цілі, а також операційні цілі та завдання для громади на п’ять років», – зазначає радник ІФ ЦРМС з питань регіонального розвитку Ігор Мельничук.

  За його словами, туристична частина Стратегії у цій гірській громаді включатиме елементи брендування території громади, створення нових туристичних продуктів, підтримка зеленого та екотуризму. Інша ж частина Стратегії розвитку Витвицької ОТГ складатиметься із завдань, виконання яких покращить якість життя у громаді.

  «Для Витвицької громади завданнями з реалізації пріоритету формування сприятливого для життя середовища, насамперед, будуть забезпечення транспортом, зв’язком, інтернетом населених пунктів громади. Окрім того, серед завдань забезпечення водопостачанням і водовідведенням мешканців, вдосконалення системи управління твердими побутовими відходами та управління енергетичними ресурсами», – наголошує радник ІФ ЦРМС з питань регіонального розвитку Ігор Мельничук.

  Завданнями Стратегії розвитку громади стануть і підвищення якості адміністративних, освітніх, медичних та інших публічних послуг у громаді, а також підвищення рівня поінформованості та самоорганізації населення.

  У підсумку чергової зустрічі робочої групи з розробки Стратегії розвитку Витвицької ОТГ було вирішено рекомендувати депутатам сільської ради громади схвалити стратегію на одній з чергових сесій. Стратегію розвитку також буде винесено на громадські слухання, які попередньо запланували на першу п’ятницю жовтня.

  Нагадаємо, В Ямницькій ОТГ залучили підприємців до розробки стратегії розвитку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!