У Ямницькій ОТГ утворено депутатську групу

22 грудня на сесії Ямницької об’єднаної територіальної громади (ОТГ) депутати проголосували за створення депутатської групи «Ямничани». Сюди увійшло шестеро депутатів: Руслан Савуляк, Тарас Самсонов, Андрій Сміжак, Андрій Паркулаб та Роман Галіпчак.

Головою групи обрано Руслана Савуляка, заступником – Олега Петришина, а секретарем – Тараса Самсонова.

Наразі виглядає, що з групи «Ямничани» може вийти гідна опозиція у Ямницькій ОТГ. Принаймні саме ці депутати досить часто не погоджуються із голосуванням і піднімають наболілі питання.

За інформацією «Галицького кореспондента», першим каменем спотикання «Ямничан» із більшістю стало голосування за секретаря сільської ради. Нагадаємо, що ним став депутат Тисменицької районної ради, немісцевий Юрій Проценко. Натомість вихідці з Ямниці вважали, що секретарем має стати ямницька людина.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, 21 грудня на сесії Ямницької об’єднаної територіальної громади (ОТГ) сперечалися, коли говорили про землю. А от коли дійшло до бюджету, то проголосували без запитань.

Наприкінці жовтня в Україні відбулися перші місцеві вибори у 201-ій новоствореній об’єднаній територіальній громаді (ОТГ), вісім з яких – на Івано-Франківщині. Найбільшу зацікавленість у нашій області викликали вибори голови та ради в Ямницькій ОТГ, найбагатшій в області. До неї, крім власне с. Ямниці, ввійшли села Павлівка, Сілець і Тязів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!