Українська команда показала електробайк власної збірки

 • Український стартап з кур’єрської доставки DelFast зібрав свою версію електробайка. Він вміє довго їздити на одному заряді, а розганяється до 95 км/год.

  Як розповів AIN.UA засновник стартапу Данило Тонкопій, це повністю власна розробка.

  «Як Tesla, яка на рамі Lotus повністю збирає свою модель, ми не беремо базову модель, тільки раму. Купуємо вилку та амортизатори, батарейки, електроніку, мотор і т.д. і збираємо свій варіант», – говорить він. Все це підбиралось дослідним шляхом і «допилюванням» у майстерні.

  df1

  Середня швидкість байка – до 70 км/год, є можливість розгону до 95 км / год, пробіг на одній зарядці – повних 60 км. Зараз одна зібрана модель використовується для кур’єрської доставки, але в майбутньому їх число планується збільшити – як для власної доставки, так і для продажу (акційна вартість $ 6700, для широкого продажу – $ 7500). Проект планують вивести на Kickstarter.

  В основному пробіг на одній зарядці для подібних моделей становить від 45 до 55 км при швидкості руху в 60-70 км/год. Але за словами авторів моделі, цей байк днями проїхав більше 55 км на одній зарядці при швидкості 75 км/год.

  «Насправді для безпеки пересування містом довелося реально зменшити швидкість до 75 км/год. Приємний розгін, добре зривається з місця, легко. Йде м’яко, ковтає “ямковий ремонт доріг”. По-людськи радує, коли автомобілісти на світлофорах висовуються з вікон машин, запитують, дивуються, цікавляться. В цілому, відчуття суперські!», – ділиться враженнями Сергій Денисенко, директор DelFast, який обкатував електробайк.

  df2

  Загалом же в парку компанії 85 електровелосипедів. Зараз у стартапа 65 кур’єрів, 300 постійних бай-ту-бай-клієнтів, серед них ПриватБанк, Алло, Fotos.ua, Eda.ua, Bodo, City.com та інші. Крім України, стартап працює в Польщі і Казахстані. Також пару місяців назад DelFast запустив франчайзинг, представником франшизи на території України і за її межами стала компанія Franchising Full Cycle.

  Нагадаємо, що франківці у Каліфорнії презентували стартап у відомій американській конференції “Startup Grind.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!