У Франківську відкрили Центр інноваційного розвитку ІФНТУНГ (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 18 травня, в Івано-Франківську відбулося відкриття Центру інноваційного розвитку Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

  Центр оснащено сучасними цифровими засобами виробництва та проєктування в рамках транскордонного проєкту з розвитку інновацій. Вартість закупленого для центру обладнання – понад 3.5 мільйони гривень.

  “Наша кафедра готує фахівців у сфері машинобудування. І відкриття цього інноваційного центру значно розширює наші можливості. Це і практична підготовка студентів та викладачів, і наше технічне забезпечення, і профорієнтаційна робота серед молоді – адже добрі інженери зараз є дефіцитом, а їх робота оплачується високо. Тут є всі технології, які використовуються на реальних виробництвах”, – розповів професор ІФНТУНГ Віталій Панчук.

  Серед основних завдань Центру – розвиток компетентностей дослідників і студентів, об’єднання ініціативних та технічно творчих людей, забезпечення можливостей для інновацій командами, просування вищої технічної освіти, а також виробництво моделей та макетів зацікавленими інноваційними підприємцями.

  “Ми потрохи втрачаємо наукові позиції. І зараз, щоб це зупинити, треба дати молоді можливість інноваційно втілювати свої задумки у виробництві. Талановитих інженерів зараз мало, і ми хочемо створити умови для того, щоб зі шкільної парти ці таланти мали шанс себе проявити. Адже саме виробництво формує бюджет і державу”, – зазначив ректор ІФНУНГ Євстахій Крижанівський.

 • Читайте також: Франківців запрошують на романтичну екскурсію містом

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!