Успіх народного депутата – розвиток свого краю: від найменшої громади до цілої області

 • “В Івано-Франківській області, і зокрема у моєму 87-му виборчому окрузі, немає безперспективних громад – кожна з них має шанс на розвиток і процвітання”, – заявив депутат Івано-Франківської обласної ради, лідер ПП “За Майбутнє” на Прикарпатті, кандидат у депутати до ВРУ, Олександр Шевченко у програмі ОТБ “Галичина”.

  Олександр Шевченко наголосив, що всі прикарпатські громади мають свої особливості, головне, створити перспективний план розвитку територій, щоб вони не копіювали, одна одну, а доповнювали і збагачували. Туристичний і оздоровчий потенціал, підприємницька спроможність, виробництво, аграрні програми, використання природних ресурсів – потрібно враховувати всі варіанти розвитку громади й регіону зокрема. Це можна сказати і про будь-який район 87-го виборчого округу. Але головна умова розвитку – дороги й інфраструктура, з цього треба починати, переконаний О. Шевченко.

  Лідер ПП “За Майбутнє” на Прикарпатті зауважив, якщо є добра воля керівників і активістів громад, він готовий допомогти створювати бізнес-плани. Першим кроком до цього вже є напрацювання з окремими громадами – підписані Меморандуми про підтримку та співпрацю з кандидатом в народні депутати України Олександром Шевченком.

  “Це – Меморандуми про ефективність та відповідальність. Одноразові поїздки у громади нічого не дають. Важливо людей не тільки вислухати, а й зуміти вирішити їхні проблеми. Меморандум зі мною – про дієвість: прийшов, побачив, допоміг!”

  Олександр Шевченко розповідає, що відвідував громади свого виборчого округу десятки разів і серед переліку проблем домінуюча – стан доріг. В окремих населених пунктах, каже кандидат, слово “дороги” навіть не коректне, там тільки напрямки. Тому своїм завданням вважає довершити програму будівництва автошляхів на Прикарпатті. Переконує, депутатство у Києві йому не заважатиме виконати обіцянки, а відкриє нові можливості для розвитку одного з найкрасивіших регіонів України. “За 3-5 років дорога буде не тільки до кожного села 87-го округу, а до сіл цілого Прикарпаття. Адже свій край не можливо любити по шматочку – я готовий бути у ВРУ представником всієї області. Хоча, звичайно, для мене буде пріоритетним мій округ, бо від нього більший мандат довіри і за це велика відповідальність. А наразі всі дороги ведуть до теми про дороги. То ж хочу, щоби Івано-Франківщина у цьому питанні була найуспішнішою – перша мала нові європейські автошляхи до кожного населеного пункту. І моя команда цілеспрямовано йтиме до цієї мети”.

 • Олександр Шевченко стверджує, що в нього достатньо сили і спроможності виконати поставлені завдання, адже він уже доказав не тільки словом, а ділом, що чіткий план роботи та згуртованість однодумців дали позитивний результат. “Говоримо про фірму ПБС. Успіх моєї команди в тому, що ми не чекаємо завтра, а працюємо вже і зараз. Приклад, маємо 3 тис. км доріг, а сьогодні виділено коштів на місцеві дороги всього лише на 80 км, то ми таким темпом можемо їх робити 35 років. П’ять років тому мені не сподобалась така ідея – ми застосували інший підхід. В результаті, завдяки небайдужим людям та платникам податків, маємо на Прикарпатті нові дороги державного значення – ми чемпіони України!”

  Кандидат у народні депутати називає себе “контактною людиною”, що допоможе у випадку обрання його до Верховної Ради налагодити взаємовідносини з іншими депутатами та високопосадовцями для захисту інтересів Івано-Франківщини. Обіцяє за короткий термін зробити все можливе, щоби область відчула, що має свого представника у Києві і її питання позитивно вирішуються.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!