В Івано-Франківській ОДКЛ хочуть переобрати директора, частина колективу – проти

Сьогодні, 17 липня, новий т.в.о. генерального директора Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Семенюк скликав конференцію трудового колективу.

Нагадаємо, департамент охорони здоров’я призначив виконуючим обов’язки гендиректора цієї лікарні Володимира Семенюка всупереч волі колективу. Через це медики виходили на протест, вимагаючи призначити директором переможця конкурсу – Тараса Мельника. Більше про цю ситуацію читайте у матеріалі “Лікарня без голови”.

На початку зустрічі стало відомо, що все ще планують провести повторний конкурс на заміщення посади директора ОДКЛ. Зокрема, сьогодні працівникам медзакладу запропонували обрати дві кандидатури з трудового колективу для створення конкурсної комісії.

«На вимогу більшості працівників я запросив на зустріч юриста з департаменту охорони здоров‘я. Я вважаю, що збори є легітимними, треба обрати голову зборів та лічильну комісію, щоб вони були швидкими та продуктивними для нас усіх», – сказав Володимир Семенюк.

Колектив почав конфліктувати ще на стадії обрання голови зборів та голови лічильної комісії. Згодом головою зборів обрали Ярослава Криштафовича.

Тарас Мельник запропонував не висувати делегацію в комісію через певні юридичні причини. По-перше, комісія, яку вже обирали для конкурсу, обирали на рік і термін дії її роботи не завершений, а комісія – не була розформована.

«Якщо буде оголошений другий конкурс, то нового керівника ми отримаємо не раніше жовтня. Ми в 2021 рік вступимо без директора, якщо вам це підходить – голосуйте», – заявив Мельник.

Після цих слів частина працівників медзакладу заявила, що не хоче делегувати своїх представників у комісію, щоб не визнавати законність проведення нового конкурсу.

Всього в залі нарахували 89 голосуючих, їм роздали готові та проштамповані бюлетені з питанням “Чи обираємо нового директора?” та відповідями “так” і “ні”. В результаті 43 людини проголосували за те, щоб обрати делегатів до комісії, 42 людини проти обрання, решту бюлетнів не здали.

Таким чином, таємне голосування за кандидатури все ж розпочалося. Внаслідок цього голосування обрали дві кандидатури – Митник Наталію Ярославівну та Ільїна Євгена Мойсейовича.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!