В Івано-Франківську депутати і атовці посварились через сквер на Коновальця

 • Сьогодні, 20 червня, в Івано-Франківську розпочалось засідання комісії міської ради з питань містобудування та земельних відносин.

  Одним з питань став проект будівництва скверу на вулиці Коновальця поблизу будинків 130а та 136. Депутат міської ради Ігор Корсун повідомив, що в нього є підписи мешканців трьох будинків, більшість з яких – за будівництво скверу.

  На це йому відповів інший депутат міськради Андріан Волгін. Він заявив, що там будувати сквер не можна, бо у дворі є електрична підстанція, і згідно з законів там має бути огороджена охоронна зона, а не сквер.

  Його підтримав мешканець будинку Коновальця 130а, сказавши, що там дійсно небезпечно, а одного разу навіть загинула людина.

  Волгіна підтримали інші атовці, які виступили проти проекту Ігоря Корсуна. Як стало відомо, на тій ділянці планувалось будівництво житла для атовців.

  Почалась сварка, яка переросла в обговорення виділення земельних ділянок різним організаціям атовців.

  Нагадаємо, що під час сесії Івано-Франківської міської ради після сварки учасників АТО Андріан Волгін відмовився від квартири, яку йому виділила міська асоціація.

  Після довгої дискусії з атовцями на підвищених тонах члени комісії проголосували проти цього скверу.

  “Деякі депутати хочуть зіштовхнути хлопців, і не більше. Цей сквер – це галіма провокація!”, – підсумував Андріан Волгін.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!