В Івано-Франківську МІУК перейменували на «Теплий дім»

 • Сьогодні, 27 грудня, в Івано-Франківську відбулось позачергове засідання сесії міської ради.

  На порядку денному в депутатів понад 20 питань. Одне з них – про перейменування франківського комунального підприємства та затвердження його нового статуту.

  Перейменувати вирішили КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія». Тепер воно стало КП «Теплий дім». Основним завданням «Теплого дому» є надання послуг з управління багатоквартирними будинками.

  Статутний капітал підприємства – 170 мільйонів гривень. Керуватиме ним, як і раніше МІУКом, Наталія Ярощук.

  Також міський голова Івано-Франківська сказав, що місто подалось на програму від уряду по енергоефективності і він вважає, що саме таке підприємство підійшло б під цей проєкт.

  «Також я хочу, щоб ви поміняли риторику, підхід до людей. Ви маєте бути не тільки замовником послуг, ви їх маєте і видавати», – сказав Марцінків.

  Після обговорення питання мер зробив підсумок: комунальне підприємство мало спілкується із депутатами. Тому він дав доручення Наталії Ярощук раз на місяць проводити зустріч з депутатами і обговорювати питання їх округу.

  Нагадаємо, що про перейменування КП міський голова заговорив ще 3 грудня. Він сказав, що підприємство має змінити підхід до людей – ставитися до мешканців міста тепліше

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!