В Івано-Франківську на вулиці Хоткевича дивним чином планують створити будинковий комітет

  • З приходом старої нової влади в місті Івано-Франківську розпочався новий виток боротьби «за кріпаків» – за право управляти багатоквартирними будинками, фактично стягувати квартирну оплату на утримання територій і споруд.

    Відомо, що в Україні прийнятий закон згідно з яким до 1 липня 2016 року мешканці мусять визначитися з управителем будинку, інакше такого їм призначить влада. Дехто намагається «очолити процес».

    224071736

    224071906

    Так 2 лютого цього року близько обіднього часу в під’їзді будинку по вулиці Хоткевича, 44а з’явилося оголошення про збори мешканців стосовно демонтажу веж мобільного зв’язку, що встановлені на даху цього 12-поверхового будинку.

    Збори не відбулися, бо прийшло не так багато людей. Зате прийшли зацікавлені гості. Розмова не клеїлася, бо такі важливі питання під під’їздом не вирішуються, та й документів ніхто ніяких не мав. Ввечері того ж дня квартирами пройшлася одна пані нібито від імені ЄРЦ, що збирала підписи «за демонтаж веж мобільного зв’язку», хоч на підписних листах цього ніде не було вказано. Такі листи із підписами вже не раз використовувалися в цьому будинку – і при спробі захопити фойє (парадний під’їзд, який зараз числиться «в оренді» як спортзал «Геркулес»), і при встановленні домофону.

    224071754

    224071834

    Про справжні наміри ініціаторів зборів вже можна дізнатися 3 лютого – в обідній час з’явилося нове оголошення – «про вежі та вибори голови будинкового комітету». Збори заплановані на 16:30. Звісно, ті хто пішов вранці на роботу про такі збори нічого не знають, а коли повернуться з роботи, то «збори» вже відбудуться. Якось вже надто швидко вирішуються питання, правда?

    Те, що альтернативи самоуправлінню майном багатоквартирного будинку немає – річ зрозуміла, але для чого правильні речі починати з неправильних кроків?

    224071949

    224071985

    224072003

    Ігор ТКАЧ

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!