В Івано-Франківську восьмеро школярів отримали 200 балів за підсумками ЗНО

 • Одна з кращих учасниць зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, ліцеїстка Софія Козубаш, отримала 200 балів на іспиті з рідної мови.

  При підготовці до ЗНО випускниці 19-го ліцею сприяли постійні повторення пройденого матеріалу. Софія брала участь у профільних олімпіадах та конкурсах. І навіть стала призеркою заключного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на ТРК “Вежа”.

  Відтак, до «випускного» тестування іспиту інтенсивно не готувалася. Завдання на іспиті для дівчини не були складними. Навпаки – легкими та цікавими. Максимального результату досягла завдяки власній сумлінності. Щоправда, під час перенесення результатів до екзаменаційного бланку випускниця ледь не припустилася помилки. Нині Софія Козубаш готується до вступу на соціологію.

  Натомість “двохсотбальник” із біології Микола Ломей не очікував. Випускник Ліцею імені Івана Пулюя розповідає, полюбив біологію з перших уроків. Відтак опановував хіміко-біологічниий профіль і брав активну участь у відповідних олімпіадах.

  Юнакові знадобилося лише два тижні, аби підготуватися до іспиту. Проте для учнів, які недостатньо вивчали шкільні предмети, рекомендує повністю повторити весь матеріал. А далі – надолужувати пройдене тестуваннями.

  Досягнути високих результатів під час ЗНО вдалося вісьмом івано-франківським школярам. Один із ліцеїстів отримав максимальні бали із фізики та математики. А от найбільше випускників отримали 200 балів з англійської мови.

  нагадаємо, Двоє випускників Надвірнянського ліцею здобули по 200 балів на ЗНО

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!