На Прикарпатті висадили бузкову алею протяжністю 3 кілометри

 • Мешканці Дубовецької громади, що на Прикарпатті, висадили тисячу кущів бузку вздовж дороги, що з’єднує села Кінчаки та Озерце. Місце посадки протяжністю три кілометри.

  На акцію зібралися 200 учасників: працівники сільської ради, закладів культури, пожежники, освітяни, школярі, розповіла заступниця сільського голови Дубовецької громади Тетяна Опацька.
  Висадження бузку присвятили місцевим жителям та військовослужбовцям.

  «У селі Озерце залишилося троє жителів. Хочемо привернути до нього увагу. Також акцію присвятили нашим хлопцям, які воюють за незалежність України. Маємо у громаді 285 захисників. Будемо доглядати бузок і чекати на них», – каже Тетяна Опацька.

  Висаджував бузок житель Озерця Михайло Гуринович. Чоловік перебрався у село з Івано-Франківська два роки тому, щоб доглядати старенького батька. А після його смерті залишився. Тепер хазяйнує один: садить городину. Щоб придбати продукти чи медикаменти, Михайло їздить до сусіднього села, за чотири кілометри від свого помешкання.

  «Раніше питали переселенці про житло у нашому селі. Але ніхто не хоче, бо ніякої перспективи: немає магазину, газу, треба дрова. А колись тут були заселені 64 будинки», – пригадує Михайло Гуринович.

  Нині Озерце славиться краєвидами й карстовою водоймою. Це приваблює туристів. У селі облаштували місце для відпочинку, проводять фестивалі усної оповіді, пленер для фотохудожників.

 • До теми: На Франківщині розпочалася весняна посівна кампанія

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!