“Водоканал” розслабився: Мер Франківська розкритикував роботу комунальників

Сьогодні, 27 серпня, під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа говорили про забезпечення життєдіяльності міста, розгляд звернень громадян та стан впорядкування території міста.

Начальниця служби оперативного реагування Зореслава Гелеван зазначила, що за вихідні було багато пожеж, особливо сухої трави. Також трапилися два витоки води – Незалежності та Мазепи.

«”Водоканал” розслабився. Велика проблема з люками, коли ви вже навчитеся працювати?», – запитав Марцінків.

Зореслава Гелеван, також зазначила, що є проблема з безхатченками на Дністровській. А також, було звернення від жителя міста, що патрульна поліція не виїжджає на виклик.

Начальник управління комунальної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Федорків розповів, що протягом тижня було складено 19 протоколів та 140 приписів, а також закрили 11 розкопок.

«Ми працюємо на вулиці Биха, і там склали два протоколи, за незаконну розкопку. А також склали 6 протоколів за торгівлі з автомобілів. Є прохання, краще прибирати вулицю Тичини, бо біля дороги збирається багато пилюки», – додає Федорків.

Нагадаємо, що раніше Марцінків доручив привести до порядку франківські парки і сквери

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!