Вона була страйкбольною: франківський полісмен розказав, як кидав гранату на Волині

В соцмережі поширюється відео про ситуацію, яка відбулася в УПП у Луцьку – у коридорі управління зірвалася граната.

На той час начальником УПП був теперішній начальник управління превентивної діяльності в Івано-Франківській області Олександр Вовченко.

Сьогодні, 27 серпня, в Івано-Франківську Олександр Вовченко вирішив дати пояснення щодо цієї ситуації. Офіцер розповів, що у цій справі було проведено службове розслідування. Його притягнули до дисциплінарної відповідальності, а також виписали догану.

«У моїх руках була страйкбольна граната. Це піротехнічний засіб. Він є у будь-якому спецмагазині. Його не вважають зброєю. Ми з колегами часто граємо у цю гру. Я мав підозру, що граната не справна. Я не був п’яний, ніякої сварки не було. Це була крайня міра. Переймався, що вона вибухне. У тій кімнаті було 3 людей, а у коридорі нікого, тому кинув її саме туди», – розповідає Вовченко.

Чоловік зазначає, що не розуміє, чому на нього зводять наклепи, й нікого не підозрює.

«Це дуже неприємна ситуація. Я молодий офіцер, який тепер доводить свою репутацію. Довго тягнули з цією ситуацією, бо було багато масових заходів у місті», – додає він.

Нагадаємо, що 11 червня 2019 року начальник головного управління Національної поліції Івано-Франківської області Володимир Голубош офіційно представив нового начальника управління превентивної діяльності – Олександра Вовченка.

Нагадаємо, кілька днів тому у Франківську чоловік підірвав себе і жінку гранатами (ФОТО 18+)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!