Виправдання СТЕКу: тепла нема через прориви

Про це сьогодні, 31 жовтня, повідомив міський голова Руслан Марцінків. Він зачитав список адрес, де немає тепла. Окрім того повідомив, що тепла немає загалом у 255 під’їздах. Представник СТЕКу зазначив, що тепло в деяких будинках відсутнє через прориви. Однак їх незабаром усунуть.

Що ж стосується вулиці Бандери, то тепла немає через недостатній тиск. «Ми працюємо. Скарг від людей немає», – зазначив представник СТЕКу. «Я вас візьму на футбол, скажу, що це керівництво СТЕКу, і подивитесь, що буде і чи не буде скарг», – відрубав йому Марцінків.

Також мер обурився, що СТЕК вживає нецензурну лексику, спілкуючись із людьми. Однак представник підприємства знову ж таки зазначив, що, мабуть, люди помилилися номером, і там їх хтось післав. Мерзнуть діти і в школі №15. Втім, представник СТЕКу пояснив, що директор перешкоджає повторному запуску тепла. А в усіх інших школах і садках вже тепло.

«Люди мерзнуть, а я хочу сказати, хто є співвласниками СТЕКу. Ті самі, що й обленерго. Чому немає тепла? Тому що одні олігархи намахали інших. Але так не буде. На наступний рік ми заберемо усі будинки і не будемо залежати від вас, – висловив невдоволення міський голова Руслан Марцінків. – Ви тепло постачаєте, гроші збираєте, а газу не маєте. Ми проплатили СТЕКу гроші, щоб вони заплатили за газ, а вони їх економлять. Бо їм люди до одного місця. Будемо депутатів ламати через коліна, але треба забрати в СТЕКу ці будинки».

Також мер зазначив, що з кожним роком запуск тепла в місті тільки гірший.

Тиждень тому на оперативці теж про це говорили.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!