“Досить гладити себе по голові!”: Степан Процюк презентував роман-“провокацію” (ФОТО)

 • Сьогодні, 12 травня, відомий письменник із Івано-Франківська Степан Процюк презентував прикарпатцям свій новий роман “Під крилами великої Матері. Ментальний Майдан“. 

  Цей  твір із великим духовним наснаженням насправді дещо збентежить читача, а часом навіть обурить чи й роздратує. Такий своєрідний індикатор на “вишиватників”. Письменник дозволяє собі говорити про ті риси українців, які прийнято замовчувати. 

  “Досить гладити себе по голові!” – заявляє Процюк.

  Про роман Стеапна Процюка критик Богдан Пастух: «Степан Процюк показує закритий світ, в якому людина приречена на поразку та самотність, саме ці ознаки і стають головним матеріалом у його прозі. Образ невротика є невід’ємною складовою його текстів, які саме у цьому ключі можна порівняти з творами французького глибокого песиміста Мішеля Уельбека («Розширення простору боротьби»). Співзвучність творчості Степана Процюка з ідеями декадансу, виразним випаданням його героїв у морально-етичний занепад творить окрему нішу в українському літературному процесі, в якій етичні девіації стають головним об’єктом художнього аналізу».

   

  Читайте також:

  Степан ПРОЦЮК: «Я вибираю закони серця»
  «Політ на повітряній кулі» Галини Петросаняк презентували у Франківську (ФОТО)

  Повітряна куля Галини Петросаняк

  Штетли і штрудлі

  Ольга СЛОНЬОВСЬКА: «Якщо перекладач ‒ злодій, бо не може точно перекласти, то письменник – брехун»

  12.05.2015

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!