Органічна натуральність складників і традиційний український спосіб приготування — це те, що забезпечує природний смак і аромат продукції «Опілля».
Саме тому квас і пиво у виконанні «Опілля» — справжні. Такі, якими українці традиційно варили ці напої століттями і які так люблять поціновувачі продукції «Опілля».
Напої на основі бродіння — чи не найдавніші після води і молока, які споживає людство. Ячмінь і пшениця, а далі й жито — зернові, які першими почали вирощувати найдавніші цивілізації землеробів. Понад 6 тисяч років тому на землях України, в тому числі й Опілля, це робили предки українців – трипільці, які вже тоді готували напої зі збродженого зерна. Щонайменше відтоді українці й можуть вести свою традицію варіння пива й квасу. Викохані тисячолітньою українською землеробською традицією ячмінь, пшениця, жито і нині є основою пива та квасу тернопільської пивоварні «Опілля».
Проросле зброджене зерно — це природний продукт, що взяв усю користь від зерна на найвищому піку його пробудження. Магній, кальцій, фосфор, залізо, цинк, вітаміни групи В, амінокислоти – це лише частина переліку поживних і корисних речовини, які ми отримуємо з кожним ковтком пива чи квасу «Опілля». Непохитно дотримуючись традицій наших предків, які не знали жодної «хімії» в їжі і напоях, тернопільські броварі квас і пиво варять виключно з натуральних складників без жодних штучних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів.
«Натуральні складники — це головний фактор вдалого продукту. Саме тому для нас принципово важливо використовувати виключно якісну та натуральну сировину українського походження», — підкреслюють фахівці «Опілля».
І солод, і дріжджі, і хміль, і вода для приготування продукції «Опілля» — усе не просто натуральне та найвищої якості. Як передбачає тисячолітня українська традиція, всі складники ще й екологічно чисті. Так, для приготування квасу і пива тернопільський виробник використовує добуту з глибини 167 метрів недоторкану цивілізацією артезіанську воду, яку Ви знайдете в крамницях як слабо- та сильногазовану мінеральну воду «Опілля». Щоб зварити на ній смачні та ароматні квас і пиво, броварі ще спеціально готують цю воду для забезпечення дріжджам якнайпродуктивнішого процесу бродіння. Очевидно, що при такому трепетному ставленні тернопільських пивоварів до своєї справи, весь квас і пиво «Опілля» виготовлені в процесі абсолютно природного бродіння. Збереження його традицій високотехнологічне обладнання броварні дозволяє контролювати до найтонших нюансів.
«Ми прагнемо виготовляти тільки справді натуральні напої, що приносять задоволення і дають змогу насолоджуватись справжнім смаком», — наголошують професіонали «Опілля».
Століттями українці-землероби традиційно від весняної оранки до жнив для втамування спраги брали з собою в поле саме квас — він і сил додає, і спрагу вгамовує надовго. Всі свята — від Великодня до Різдва, весілля чи хрестин — українці століттями також відзначали застіллям із пивом, яке варили майстерно. Наші предки знали, що таке справжнє, і цінували справжнє, своє.
Живильну українську традицію, що сповнює силою та наснагою предків, нині легко відчути з пивом чи квасом «Опілля». Натуральний напій, зроблений з бездоганно природної та екологічно чистої української сировини з дотриманням найтонших нюансів процесу бродіння — це і є традиція українців. Вона тамує спрагу, сповнює сил, дає наснаги квасом «Опілля». Вона огортає спокоєм і задоволенням, знімає втому пивом «Опілля». Так із кожним ковтком українська традиція справжнього оживає у справжньому пиві і квасі від «Опілля».