• Їхніми голосами говорять легенди: українські актори, які озвучили персонажів “Бріджертонів”

 • 16 травня і 13 червня на Netflix відбулась прем’єра 3 сезону серіалу “Бріджертони”. Ця стрічка тепер доступна для перегляду в українській озвучці.

  Зовсім скоро прихильники дізнаються, чим закінчиться історія кохання Пенелопи та Коліна. А поки у матеріалі Кіно 24 ви знайдете, які відомі українські актори стали голосами персонажів у серіалі “Бріджертони”.

  Ентоні Бріджертон – Павло Скороходько

  Найстаршого брата з родини Бріджертонів озвучив український актор Павло Скороходько. Цікаво, що цей же актор озвучував Гаррі Поттера і Губку Боба. Він почав свою кар’єру у телевізійному озвучуванні у 2005 році.

   

  Бенедикт Бріджертон – Іван Розін

  З першого сезону Бенедикт виявляє себе справжнім шанувальником прекрасного, захоплюючись живописом і виявляючи глибоке розуміння художнього світу. В українському дубляжі його офіційним голосом став відомий український актор театру, кіно і дубляжу, музикант, вокаліст гурту “Gouache” (2006—2012), а з 2013 року групи “US” Іван Розін.

   

  Дафні Бріджертон – Вікторія Бакун / Семеній

  Офіційним українським голосом справжнього діаманта першого сезону “Бріджертонів” стала Вікторія Бакун. Вона озвучила роль тендітної Дафні Бріджертон.

  Хто озвучив Дафні Бріджертон

  Вікторія Бакун / Фото з соцмереж акторки

   

 • Крессіда Каупер – Вікторія Москаленко

  Голосом хитрої та норовливої Крессіди стала українська акторка дубляжу Вікторія Москаленко. Серед відомих стрічок, у яких вона також працювала: “Одноріжка Тельма”, “Злочинці”, “Крізь моє вікно: Віч-на-віч” та багатьох інших.

   

  Колін Бріджертон – Євгеній Лісничний

  Українським голосом справжнього красеня Коліна став відомий український актор Євгеній Лісничний. З першого курсу навчання він розпочав займатися дубляжем. На момент 2023 року він встиг продублювати та озвучити понад 500 ролей, включаючи проєкти оригінального контенту Netflix.

  Відомі також і інші актори дубляжу цього серіалу. Зокрема, такі:

  • Франческу Бріджертон озвучила Єлизавета Мастаєва,
  • Кейт Шарму озвучила Анна Дончик,
  • Елоїзу Бріджертон озвучила Анастасія Жарнікова,
  • Пенелопу Фезерінгтон озвучила Анна Павленко,
  • Леді Бріджертон озвучила Олена Узлюк,
  • Леді Денбері озвучила Ольга Радчук.

  До теми: “Бріджертони” і не тільки: 10 найпопулярніших серіалів на Netflix

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Чи є життя за знаменитою стелою “Донецька область”?

  Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Тужливі пісні мого народу

           Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює