• “Бріджертони” і не тільки: 10 найпопулярніших серіалів на Netflix

 • Нещодавно стримінгова платформа Netflix оновила рейтинг найпопулярніших серіалів, які українці зараз обирають для перегляду.

  Серед них першість посідають вже культові “Бріджертони”, пише 24 Канал.

  “Бріджертони” 3 сезон

  Пенелопа зреклася своєї старої пристрасті до Коліна після того, як почула його презирливі слова про неї в останньому сезоні. Вона вирішила, що настав час знайти собі чоловіка, бажано такого, який забезпечить її достатню незалежність, щоб продовжувати своє подвійне життя як леді Вістлдаун, далеко від матері та сестер. Проте, з браку впевненості, її спроби вийти на “шлюбний ринок” провалилися.

  Тим часом Колін повернувся зі своїх літніх подорожей з особливим відчуттям величі. Але його серце зірвалося, коли він зрозумів, що Пенелопа, єдина, хто завжди цінував його таким, який він є, тепер ставиться до нього відсторонено. Бажаючи відновити їх дружбу, Колін пропонує Пенелопі стати її наставником у пошуках чоловіка. Але коли його поради починають працювати надто ефективно, Колін змушений задуматися, чи його почуття до Пенелопи дійсно тільки дружні.

  “Бріджертони” 1 сезон

  На другому місці серед найпопулярніших серіалів на Netflix зараз знаходиться перший сезон “Бріджертонів”. Цей сезон розповідає про роман між Дафні та Саймоном, і створений за мотивами першого роману Джулії Квінн “Герцог і я”.

  Саймон, герцог Гастінгс, повертається до міста. Він починає залицятися до Дафні, що не подобається її братові Ентоні, оскільки це може завадити його планам. У їхніх стосунках все далеко не так просто, але історія про кохання має мати щасливий кінець.

   

  “Бріджертони” 2 сезон

  Не дивно, що на третьому місці серед найпопулярніших стрічок на Netflix розташувався другий сезон “Бріджертонів”, який розглядає історію Ентоні Бріджертона та Кейт Шармі.

  Цей сезон, заснований на другій книзі “Віконт, який мене любив”, відображає пошуки Ентоні дружини, дебют Елоїзи перед двором та допомогу леді Денбері королеві у виборі діаманта серед дебютанток сезону.

  Якщо ви вже переглянули всі сезони “Бріджертонів” і чекаєте продовження третього сезону, то вам точно буде цікаво знайти ще один захопливий серіал для перегляду. Українці на Netflix також віддають перевагу таким шоу:

  • “Джентльмени” 1 сезон
  • “Справжній чоловік”
  • “Бріджертони: Історія королеви Шарлотти”
  • “Ashley Madіson: Секс, брехня та скандал” 1 сезон
  • “Хороший лікар” 1 сезон
  • “Мертві хлопці-детективи”
  • “Хороший лікар” 2 сезон

  До теми: Від творців “Мавки”: в Україні вийде фільм жахів “Конотопська відьма” про помсту окупантам

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Чи є життя за знаменитою стелою “Донецька область”?

  Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Тужливі пісні мого народу

           Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює