За рік служба зайнятості працевлаштувала 25 тисяч прикарпатців

 • У базі даних обласної служби зайнятості у 2020 році налічувалось 27,6 тис. вакансій. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 7,5 тисячі. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 24,1 тис. вакансій.

  Слід зауважити, що тільки легальне працевлаштування захищає працівників від незаконного звільнення, забезпечує гідними умовами праці, а також надає соціальний захист.

  Протягом минулого року статус безробітного мали 36,6 тис. осіб. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 25,4 тис. осіб, серед них на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 603 безробітних осіб, 36 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи, 4,9 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

  З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за сприяння служби зайнятості 5,6 тис. безробітних осіб проходили професійне навчання. Ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці торік отримали 15 осіб.

  У 2020 році 58,2 тис. осіб охоплені профорієнтаційними послугами, з яких 35,8 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, 6,6 тис. осіб навчаються у навчальних закладах різних типів.

 • Станом на 1 січня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13 тис. осіб.

  Читайте також: За час карантину в Україні стало більше на 400 тисяч безробітних

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!