Депутати з Верховинщини звернулися до Президента з проханням скасувати вибори на території Устеріківської сільради

Депутати Верховинської районної ради звернулися до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Центральної виборчої комісії, обласної влади та народних депутатів з проханням скасувати перші вибори на території Устеріківської сільської ради Івано-Франківської області 27 березня 2016 року.

У зверненні йдеться про те, що сільська громада села Устеріки висловила категоричну незгоду щодо об’єднання з Білоберізькою територіальною громадою. Повідомляє прес-служба Верховинської районної ради.

Депутати повідомили, що “більше 70 відсотків жителів села Устеріки не брали участі в обговоренні даного питання на сільських сходах селян і не давали згоди на об’єднання. Питання про об’єднання ініційовано Офісом реформ в Івано-Франківській області, роботу якого підтримала  Івано-Франківська обласна державна адміністрація. Людей знову обманули, вирішили діяти проти їхнього  рішення, їхньої волі та конституційного права брати участь у реформаторських процесах в Україні та визначати подальшу долю свого населеного пункту.

Жителі села Устеріки представили Верховинській районній раді протокол зборів сільських жителів і скріпили майже 400 підписами (а це 70 відсотків від загального числа виборців) вимогу про відміну рішення Устеріківської сільської ради про добровільне об’єднання у Білоберізьку громаду.

Отож, враховуючи думку громади села Устеріки, їхнє право визначати свою подальшу долю та формувати соціально-економічний розвиток гірського  населеного  пункту,  звертаємося  до  Вас  з  проханням  вилучити з переліку   сільських,   селищних,   міських   територіальних   громад,  в   яких  призначаються  перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 27 березня 2016 року, визначеного Постановою Центральної виборчої комісії від 25 грудня 2015 року №619, Устеріківську сільську раду (с.Устеріки) та скасувати проведення перших виборів 27 березня 2016 року на території даної сільської ради.

Просимо проявити властиву вам державну мудрість, виваженість, прислухатися до думки громади, прийняти єдино правильне, очікуване рішення для сільської громади задля її подальшого розвитку і поступу вперед.”

Нагадаємо, В Україні на вибори сільських старост 3 квітня зареєструвалася одна партія.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!