У Будапешті десятки тисяч людей вийшли на акцію проти Орбана

 • Демонстрацію очолив колишній член керівної партії Угорщини “Фідес” Петер Мадьяр, який працював у різних державних установах та банках. Наразі він планує створити свою політичну партію.

  Десятки тисяч людей зібралися у центрі Будапешта на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана. Про це повідомляє агентство Reuters, передає Суспільне

  Протестувальники пройшли маршем до парламенту, деякі з них кричали: “Ми не боїмося” та “Орбана у відставку!”. Багато хто розмахував угорськими прапорами.

  Демонстрацію очолив колишній член керівної партії Угорщини “Фідес” Петер Мадьяр, який працював у різних державних установах та банках. Наразі він планує створити свою політичну партію та кинути виклик партії “Фідес” на виборах до Європарламенту та місцевих муніципалітетів, які відбудуться у червні цього року.

  У березні Петер Мадьяр опублікував архівний запис, на якому його колишня дружина Юдіт Варга, яка нещодавно пішла у відставку з посади міністра юстиції країни, звинувачує членів найближчого оточення прем’єра у корупційному скандалі. Він також передав цей запис до правоохоронних органів.

  За словами Мадьяра, цей запис доводить, що глава кабінету угорського прем’єра Антал Роган підробляв документи, пов’язані з корупційною справою за участю колишнього державного секретаря у Міністерстві юстиції Пала Вельнера.

  За даними соціологічного опитування Median, яке було опубліковане в середині березня, 68% виборців чули про вихід Мадьяра на політичну арену. А 13% з них заявили, що швидше за все підтримають його партію.

  Читайте також: Словаччина бере вектор на Росію: на виборах президента переміг Петер Пеллегріні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!