До Франківська з’їдуться найсильніші богатирі

У неділю, 16 червня о 14:00, в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбудеться перший етап Кубку Європи з богатирського багатоборства.

Під час пресконференції сьогодні, 14 червня, розповіли, що до міста з’їдуться найсильніші богатирі не тільки України, а й Європи.

Захід буде складатися з кількох етапів, та головне – це змагання. Участь у них візьмуть 13 богатирів: 8 спортсменів з України і 5 з Європи. Крім того, будуть у перервах й додаткові конкурси. Зокрема, проведуть змагання за кубок міського голови «Найсильніша жінка». Участь візьмуть чотири учасниці, дві з яких – з України. Ще один конкурс – середньовічний бій в обладунках.

«Другий рік поспіль ми організовуємо  ці змагання на найвищому рівні в Івано-Франківську. Також приїде до нас найсильніша людина України Костянтин Ільїн.  Він завойовував уже девять разів цей титул», – розповів організатор Володимир Пиндус.

Крім того, буде проведений благодійний захід, під час якого збиратимуть кошти для семилітньої дівчинки. Дитина отримала інсульт та наразі потребує коштів для лікування. Під час змагання виставлять лот і проведуть аукціон.

«Який лот – секрет. Можу лише сказати що це оригінальна та пам’ятна річ», – запевняє Володимир.

Усі кошти передадуть на лікування дівчинки.

«Приємно, що такі змагання відбуваються у нашому місті. Не просто організувати такі змагання. Думаю франківцям це сподобається. Такі події роблять певний бренд для нашого міста. З кожним роком, думаю, буде все більше і більше учасників», – говорить міський голова Руслан Марцінків.

До теми: Франківець виборов золото на змаганнях з греплінгу в Хмельницьку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!