Франківські студенти влаштували благодійний ярмарок, щоб зібрати гроші на сиріт

У середу, 14 грудня, в холі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету відбувся благодійний ярмарок для допомоги дітям-сиротам, який організували студенти Медичного коледжу ІФНМУ.

На кількох столах у холі центрального корпусу студенти розклали випічку та новорічні прикраси, які зробили своїми руками. До акції долучилися й куратори груп — вони пекли пряники, а студенти прикрашали їх харчовою глазур’ю. Усі кошти, виручені від продажу цих виробів, підуть на допомогу дітям сиротам.

Для проведення ярмарки студенти медичного коледжу 7 та 9 грудня отримали майстер клас від магістрів Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, на яких виготовили новорічні прикраси. Їх вони виклали для продажу на нинішньому ярмарку.

Вже кілька років поспіль студенти та викладачі Медичного коледжу до Дня святого Миколая їздять по сиротинцях області, співпрацюють з волонтерськими і християнськими організаціями, допомагають дітям-сиротам і дітям з особливими потребами. Студенти-медики побували у Містечку милосердя святого Миколая в Крихівцях, у сиротинцях Надвірної, Рогатина, Медині тощо. І 2016 рік не став винятком.

«Переважно, коли мова заходить про благодійність, то студентам найлегше попросити для цього в батьків кілька гривень, — говорить заступник директора Медичного коледжу з виховної роботи Володимир Левандовський. — Ми вирішили, що потрібно, аби студенти відчули «смак» благодійності вже за рахунок своєї роботи. Усе, що вони виставили на продаж, зроблено їхніми руками. Це найкращий спосіб долучити студентів до хорошої справи».

У ярмарку беруть участь студенти першого і другого курсу. За словами Володимира Левандовського, паралельно нині в Медичному коледжі відбувається збір овочів та фруктів для дітей-сиріт. Цим переважно займаються студенти старших курсів. Продукти привозять діти, які живуть у сільській місцевості. Цього року студенти-медики збираються відвідати Надвірнянський будинок дитини. Можливо вдасться допомогти й іншому закладу, але все залежатиме від кількості зібраної допомоги.

20161214_yarmarok_220161214_yarmarok_320161214_yarmarok_420161214_yarmarok_8

Нагадаємо, в Івано-Франківську стартував новорічно-різдвяний ярмарок.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!