Три “золота” та “бронзу” здобули франківські спортсмени на Чемпіонаті Європи з таеквон-до

• З 17 по 21 квітня в Словенії, місто Копер, пройшов Чемпіонат Європи з таеквон-до І.Т.Ф. Україна виборола друге загальнокомандне місце, поступившись збірній Греції.

Як інформують в Управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, у змаганнях взяли участь 30 країн та близько 1000 учасників.

У віковій категорії 11-13 років Україна посіла перше місце. Спортсмени з Івано-Франківська здобули такі нагороди: Яковишин Наталія – два “золота”: формальний комплекс (туль) та спаринг до 51 кг.

Токарева Дзвенислава здобула “золото” та “бронзу” – спаринг до 55 кг, а “бронзу” у формальному комплексі (туль).

Слюсар Валентин змагався в спарингу, особиста та командна спецтехніка. На пʼєдестал зійти не вдалося та здобув неймовірний досвід на майбутнє.

«Управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації щиро вітає спортсменів та тренерів з успішними виступами на міжнародній арені!», – зазначається в дописі.