Франківський перевізник звернувся до патрульних з проханням перевірити його автобуси

Таке звернення надійшло від директора ТОВ “Приватавтотранссервіс” на ім’я начальника Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську.

“У зв’язку з проведенням комплексу профілактичних заходів під умовною назвою “Перевізник-зима” прошу направити працівників патрульної поліції для перевірки готовності транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів у зимовий період”, – йдеться в документі, повідомляє патрульна поліція.

Зважаючи на прохання директора підприємства, 7 грудня інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську спільно з працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті перевірили технічний стан автобусів перед виїздом на маршрут. Під час перевірки патрульні виявили несуттєві порушення, які перевізник усунув на місці.

Нагадаємо, що у рамках відпрацювання комплексу цільових заходів «Перевізник-зима», що триває з 17 листопада до 17 грудня, патрульні поліцейські продовжують приділяти особливу увагу транспортним засобам, які здійснюють перевезення пасажирів.

Нагадаємо, що у Франківську патрульні оштрафували 81-го водія маршруток

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!