Футзал. “Ураган” продовжив свою безвиграшну серію

• НФК «Ураган» у трьох зіграних турах чемпіонату Екстра-ліги, два з яких відбулися в Івано-Франківську, спромігся здобути тільки два очки з дев’яти можливих.

Сьогодні, 20 вересня, підопічні Івана Скіцка провели матч у Херсоні, де зустрічалися з дебютантом першості – «Продексімом». Після першого тайму гості передували в рахунку завдяки голу Юліана Горбатого. Втім, у другому таймі херсонці не тільки зуміли відігратися, а й вийти вперед – 2:1.

«Дракони» відповіли на 33-й хвилині, коли влучно пробив Ігор Зварич. Хвилину потому Горбатий зробив дубль – 3:2. Втім, франківчани не втримали перемогу: на 38-й хвилині «Продексім» таки вирвав нічию.

ura_sport001

Екстраліга. 3 тур. 19-20 вересня.
    «Титан-Заря» – «Локомотив» – 0:5; «Енергія» – «ЛТК-ІнБев-НПУ» – 3:1; «Приват» – «Спортлидер+» – 8:1; «Продексім» – «УРАГАН» – 3:3.