Повністю замінили дах та мережі: як оновили найбільше педіатричне відділення Франківська

 • Нещодавно ми повідомляли, що в Івано-Франківську відкрили педіатричне відділення на Стуса, 6.

  Його відкрили після капітального ремонту приміщення, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на очільника міста Руслана Марцінківа.

  Це найбільше відділення дитячої поліклініки у громаді. Тут повністю замінили дах, мережі, оновили всі кабінети приміщення.

  «Станом на минулий рік це було найпроблемніше відділення через те, що тут протікав дах. Він вже був настільки в нищівному стані, що всі приміщення педіатричного відділення руйнувалися. Це стосувалося стін, покриття, стелі. І ми розуміли, що потрібен капітальний ремонт. Але перед цим треба було оновити капітально дах. І минулого року ми це зробили. Консультувалися зі спеціалістами, тому що досить був складний ремонт даху», – розповіла директорка Центру первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

  Мати 6-річної Софійки – Ірина Шильк прийшла з донькою на профілактичний огляд. Вражена, що відділення кардинально інше. Однак, впевнена, що чекати на прийом лікаря діткам стане цікавіше.

  «Тут кардинально все змінилося. Дуже гарні кольори підібрали, пастельні, спокійні. Дуже свіжо все виглядає. Приходиш і приємно тут перебувати. Добре, що цей малюнок лишили, дітки його люблять споглядати. Плюс у кабінетах поробили ремонти, нові кушетки. Одним словом, дуже гарно», – ділиться враженнями мати 6-річної Софійки Ірина Шильк.

  На зміни чекали роками

  На зміни чекали роками, розповідає керівниця Міської дитячої поліклініки та підрозділів Олександра Любінець. Додає, що це педіатричне відділення обслуговує кілька тисяч дітей та підлітків. А умови вже давно були не надто комфортними як для лікарів, так і для матерів з дітками.

  «Тут працюють сім педіатрів. На спостереженні в них задекларовано близько п’яти тисяч дітей. Це є велика кількість. Тому було дуже важливо створити умови для комфортного перебування дітей і персоналу», – зауважує начальниця СП «Міська дитяча поліклініка» Олександра Любінець.

  Привітав із відкриттям оновленого педіатричного відділення і міський голова Руслан Марцінків. Умови після капітального ремонту приміщення очільнику громади сподобалися. Впевнений, маленьким відвідувачам тут неодмінно буде легко і весело у будь-якого лікаря.

  «Хороші лікарі, які надають якісну допомогу. Дуже важливо – умови. Умови прийняття, умови консультацій. Дуже багато переміщуються люди, тому дуже важливо, щоби тут були і лабораторія, і нормальні умови, і подивитися. Тепер тут приємно і працювати лікарям, і перебувати пацієнтам. Тут і кольори приємніші, і дитячий куток є, в принципі такі умови мають бути скрізь», – резюмував Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

  До теми: В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!